Hapishane gardiyanlığı yapan adam kadınlar koğuşundaki azgın kadınla birliktelik yaşamaktadır. Son zamanlar birbirlerinden biraz uzak kaldılar çünkü buraya yeni gelen müdür oldukça dişli ve kimseye göz açtırmıyor. Bir gün bu şehvetli kadın kendisini okşarken onu izliyor ve yavaş yavaş yanına sırnaşıyor. Kendisini o kadar kaptırmış ki etrafında birisi var yada yok gözleri görmüyor. Tek bir istediği şey var oda heybetli bir yarrak.

Gardiyan ile konuşmalarında işlerin kötüye gittiğini ve her yere eklenen yeni kameralardan dolayı bir süre daha birlikte olamayacağız diyor. O sırada kendisini kaybeden şıllık adamın penisini çoktan okşamaya başlıyor. Bunu kameralardan izleyen yeni patron ise anında anons geçerek elemanını yanına çağırarak fırçayı kayıyor. Bahane olarak içeride gizli şeyler sakladığını ve yakından görebilmek için temas halinde olduklarını uyduruyor.

Hatta öğle yemeğini ben götüreyim bu sayede gizlediği şeyi öğrenirim diyerek göze girmeyi başarıyor. Kadına öğle yemeğinde göt tıpası götürerek kıçına sokmasını istiyor ve güvenlik kamerasını bilerek bozuyor. Bu sayede müdür anında koşarak koğuşa inerek neler olduğunu öğrenmek istiyor. Kızı içeriden üzerini arama bahanesiyle dışarı çıkartıyor ve yeni amir içeriyi incelerken kapıyı üzerine kilitleyerek cazibeli bir şekilde ilişkiye giriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • yusuf 2 sene ago

    admin siteden kombine almış gibi oldum. her attığın videoda keser sapı gibi oluyo 😀

  • ksksk 2 sene ago

    daha fazla Aj Applegate lütfen çok seksi