Amcamla kamp yapmak için onun dağ evine gidecektim fakat tek başıma gidersem biraz sıkıcı olacağını düşünerek yanımda bir arkadaşımı da götürmek istemiştim. Liseden en yakın arkadaşım olan kızı da davet ettim ve birlikte amcamlara kalmaya gittik. Güzel bir gün geçirdikten sonra yarın uzun bir gün olacağı için erkenden yatıp sabah erken saatte kalktık.

Müthiş doğa da yürüyüş yapmak için arkadaşımla birlikte dışarı çıktık ve ormanın derinliklerinde gezdikten sonra eve döndük. Biraz yorulduğumuz için yataklarımıza uzandık ve sohbet ederek dinlenmeye başladık. Bu sırada kankam, amcamın çok yakışıklı biri olduğunu ve onunla seks yapmak istediğini söyleyince ona karşı çıktım.

Böyle bir şeyi yapmayı bende çok isterdim fakat amcam olduğu için ondan çekiniyordum. Ardından kankamla aramızda bir plan yaptık ve yürüyüş sırasında bir böcek tarafından ısırıldığımızı söyleyerek donlarımızı indirecektik. Amcam geldiğinde ise planı devreye sokarak onun önünde soyunduk ve yaptığımız kaşarlık sayesinde bizi arzulamasını sağladık. Bizim taze amcıkları gören amcamdan istediğimiz şeyi almak çok zor olmadı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment