Aylardır amcamın kızıyla mesajlaşıyoruz, ailesiyle birlikte şehirden uzak çiftlikte yaşadığı için kendisini pek sık göremiyorum. Benle aynı yaşta olduğu için onunda tam azgınlık dönemi diyebilirim. Birde çiftlik hayatı üzerine eklenince erkeksizlikten ölüyor diyebilirim. Çareyi bende aramaya başlayınca hemen yeşil ışık yaktım. Ne kadar akrabam olsada am buldum mu sikip geçerim.

Mesafe uzak olduğu için tek başıma gidemiyordum, uzun bir süre ailelerimizin buluşmasını bekledik. Onların çiftliklerine gittiğimizde ise amcamın kızıyla doğa yürüyüşü yapacağız diye çıktık. Yanımıza tek aldığımız şey yere sermek için kilimdi. Birbirimize itiraf edemesekte bugün onun amını sikeceğimi gayet iyi biliyordum.

Dağların arasında ormanlık alan bulduk ve bizi kimsenin göremeyeceğinden emin olduk. Yanımızda getirdiğimiz kilimi serip üzerinde çiftleşmeye başladık. Güzel köylü kuzenimin eline erkek eli değmediği çok belliydi. Güzel götüyle kucağımda deliler gibi zıplıyordu. Emin olun şehirdeki kızlar bu kadar iyi sikişmiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.