Banyoda çamaşırlarını katlayan anne evladıyla sohbet etmeye başlıyor. Üniversitesi bitmiş olan çocuğuna ayrı bir ilgi duyan sporcu latin anne ona bir şey sormak için çekingen davranıyor. En nihayetinde ağzındaki baklayı çıkartarak bir kardeş ister misin diye soruyor. Babasının haberi olup olmadığını sorduğu sırada anne üzerini çıkartmaya başlıyor.

Üzerindeki kıyafetlerde pis olduğu için onları yıkayacağını söylüyor. İç çamaşırlarıyla kalan validenin istemsizce götüne bakmaya başlıyor. Uygunsuz pozisyonda olduğu için daha fazla yanlış anlamasın diye oradan uzaklaşıyor. Dışarıya çıkıp geldikten sonra akşamüstü vakitlerinde içeceğini yudumlayan çocuk bir yandan da telefonla konuşuyor. Alkolü biraz fazla kaçırınca oracıkta sızıyor.

Bu durumdan faydalanmak isteyen fırsatçı annesi ise yanına seksi çamaşırlarla gelerek uyuduğundan emin oluyor. Hatta adamı tokatlayarak kaldırmaya çalışsa da hiç bir tepki vermiyor. Şeytani planlar kurarak altındaki şortu kaldırıyor ve soyunuyor. Sessiz hareketlerle sikine yapışarak çok bastırmadan ağzına alıyor ve emiyor.

Sanki ölüm uykusuna yatmış derecede derin bir uyku çeken çocuk üzerinde zıplayan annesini fark etmeden rüya görüyormuş gibi boşalıyor. Çakal kadın ise bütün döllerin amının içinde kaldığından emin olduktan sonra üzerinden kalkıyor. Eleman kendine geldiğinde ise çok korkunç bir rüya gördüğünü sanıyor ama olanlar tamamen gerçekti!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments