Yağmurlu bir günde alışveriş merkezlerinden birine gitmek isteyen turist kadın etrafı çok bilmediği için bir taksi arayarak işini kolaylaştırmak istiyor. Taksici bu fıstığı arabaya aldığında nereye gideceğini soruyor. Hatun en iyi ürünleri satan bir mekana gitmek istediğini dile getirerek yola koyuluyorlar. İngiltereye ilk kez gelen fransız kadın havalara alışık olmadığı için yanına şemsiye almamış ve biraz ıslanmış.

Londralı taksi şoförü buranın bir adetinden bahsetmek istiyor. Kadın bedava bir şey duyunca gözleri dönüyor tabiki ve hemen lafa girerek nasıl diye soruyor. Şeref yoksunu karaktersizde kadına memelerini gösterirsen beleş yolculuk yapabilirsin diyor. Bunu duyan yolcu ne kadar garip gelenekleriniz var bu kadar kolay mı diyerek memeleri açıyor ve şoföre sergiliyor. Bedava yolculuğu hak ettiği için gülücükler saçmaya başlıyor. Taksici ise işleri biraz daha ileriye götürerek kıza 200€ vermeyi teklif ediyor. Karşılığında ise arka koltukta biraz eğlenmek istiyor.

Paragöz orospu ilk başta yok dese de sürekli artan teklif karşısında iyice bir düşünüyor. 300€ olunca sahiden ciddi bir para olduğunu düşünerek yumuşuyor. Bu memeler için 400 Euro yu gözden çıkartan karaktersiz piç kadını kimsenin olmadığı bir yere götürüyor ve arkaya geçiyor. İşini görmek için göğüslerine yapışarak emdikten sonra hem önünden hemde arkasından delerek buğulu camların arkasında keyfine bakıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.