Ailesinin yanında kendisi olamayan genç kızımız kendini sürekli baskı altında hisseder. Evdekilerin onu anlamamasından artık bıkmıştır ve tek çareyi evden kaçmakta bulur. Plan yapmadan çantasını aldığı gibi evden ayrılır ve kendisini sokaklarda bulur. En yakın otobüs durağı eve oldukça uzaktır ve yakalanmadan gitmesi gerekmektedir. Yol kenarına çıkıp ilk geçen araca el kaldırır.

Beyaz araba dört yol ağzına geldiği için durmuştur, kız fırsatı değerlendirip cama yapışır ve “-beni en yakın otobüs durağına bırakır mısınız?” diye sorar. Huysuz adam hayır diye kestirip atar, gaza basıp yola devam eder. 50 metre kadar gidemeden tekrardan frene basar ve fikrini değiştirir. Elinde poşetlerle kızımız koşturup sağ ön koltuğa atlar.

Kendisine yardım eden adama karşı mahçup hisseder, ona verecek parası olmadığı için direk kafasını yarağa gömer. “-Dur ne yapıyorsun kafayımı yedin sen?” diyen adam böyle bir karşılık beklememektedir. Kötü yola düşen kız ısrarcı olunca madem öyle otele gidelim der. Kız evden kaçtığı ilk gün otel odalarında siktirmeye başlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.