Ailesiyle kavga edince eşyalarını toplayıp amcasına yerleşti. Uyurken arkasında sıcaklık hisseden yeğen amcasının dayadığını fark etti. Sonrasında neler olduğundan biraz bahsedelim. Kız yeğen taşlaşmış sike dokunduğunda büyük olduğunu görünce kendisine hakim olamaz. İradesine yenik düşerek bu yasak ilişkinin bir parçası olur.

Ergenlik dönemindeki gençleri bilirsiniz baya sorun çıkarmayı seviyorlar. Ev aile bireyleriyle yaşadığı problemler canına tak eder. Pılını pırtını bavula koyunca amcasına telefon ederek gelip beni al der. Büyük beyaz cipiyle gelen adam yeğenini alıp götürür. Bekar yaşadığı için tuvalette kapı kapatma alışkanlığı yoktur. Yeğeni havuzdan çıktıktan sonra amcasını tuvalette işerken görür ve şok olur. Akşamına da yatacak yer sorunu vardır. Tek yaşayan adamın sadece çift kişilik bir yatağı vardır.

Amcam ben uyurken arkadan sapladı

Amcamla aynı yatağı paylaştım uyurken bana sapladı

Haliyle genç kızla aynı yerde yatacaklardır. Gece kardeşinin kızına bakarak donunu karıştırır, aklından sikme hayalleri kurar ve çavuşu ayağa kaldırır. Yavaşça ona doğru yönelip arkadan dayar. Bu sırada uyumayan esmer bir sıcaklık fark eder. Eliyle ne olduğuna bakmak için dokunduğunda neler döndüğünü anlar. Sıcak ve büyük olması onu tahrik eder. Kızın tepki vermediğini görünce ellerini bacaklarında gezdirmeye başlar. Yavaşça tükürüp sikin kafasını ıslatır ve soktuğu sırada eliyle hatunun ağzını kapatır. Işıklar kapalı bütün geceyi ilişkiye girerek geçirirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.