İşten eve dönen adam mutfakta türbanlı karısını görünce arkadan dayayıp memelerini avuçluyor. Sonradan fark ediyor ki eşi değil kızını avuçlamıştır. Ondan özür dilemek için odasına çıkıyor fakat olaylar farklı gelişecektir.

Karım yerine yanlışlıkla türbanlı kızımı ellemişim

İstemeden üvey kızının göğüslerini sıkarken arkadan eşi “Hoş geldin hayatım günün nasıl geçti?” diye sorunca arkasını bir dönüyor ve yanlış kişiyi ellediğini fark ediyor. Bu sırada annecik kızına katı kurallar koyup odasından çıkmasına izin vermiyor. Sürekli emirler verip temizlik yaptırıyor ve erkeklerle konuşmamasını söylüyor. Akşamları odasına çekilen türbanlı kız günlük tutup içine döküyor.

Ebeveyn baskısı yüzünden bu hayatı istediği gibi yaşayamadığını, bir erkekle birlikte olmayı çok istediğini fakat annesinin buna kesinlik izin vermeyeceğini yazıyor. Tam bu sırada üvey babası izin isteyerek odasına giriyor. “Mutfakta sana yanlışlıkla dayadım, türbanlı olduğun için tanıyamadım annen sandım.” diyor. Bunun üzerine dertleşmeye başlıyorlar, lolita rahatsız olmadığını aksine hoşuna gittiğini söylüyor. Elini yavaşça adamın pantolonunda gezdirip onu baştan çıkartıyor. Sonunda yakalanıyorlar ve yastıkla dayak yemenin tadına bakıyorlar.

Dilerseniz Parası yetmeyen türbanlı kadın ödemeyi nasıl yapıyor bunu da izleyebilirsiniz.

kocamın istediği tabloyu almak için türbanlı amımı siktirdim

Kocasının beğendiği değerli tabloyu almak için parası yetmeyen türbanlı kadın, satıcıyla anlaşma yapar. Eğer kıllı amcığını siktirirse adam bedava verecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments