Yaz aylarının gelmesiyle her kadın gibi annemde kısa ve dekolteli kıyafetler giymeye başlamıştı. Bu durum beni ne kadar azdırsa da sürekli kendimi dizginlemeye çalışıyordum fakat bir gün havuzdan bikinileri ile çıktı. Kocaman büyüklükte göğüsleri su ile buluşup ıslanınca gözümü ondan alamadım. Bu şekilde giyinmesinin doğru olmadığını söyleyince bana kızmaya başladı.

Daha fazla bu duruma dayanamayan ben, hemen içeriye giderek koltuğa oturdum fakat arkamdan koşarak geldi. Benim erkeklere ilgi duyduğumu düşünmeye başlamış. Bu yüzden göğüslerini ellememi istedi. Tam aradığım fırsat buydu. Yıllardır bunun hayalleri kurardım fakat gerçek olabileceği hiç aklıma gelmezdi. Olaylar çok hızlı gelişti ve altımdaki şortu birden alarak ağzına almaya başladı. Bu saatten sonra durmak doğru olmazdı ve ona gerçek bir erkek olduğumu kanıtladım.

O kadar güzel yalıyordu ki bir yandan ona sokmak diğer yandan da bir an önce boşalmak istiyordum. Olgun anam dilinin marifetini göstererek beni hemen boşaltmıştı. Ertesi gün olduğunda yine açık kıyafetler giyinmişti ve salonda yanıma geldi. Dün yarım kalan işi bu gün bitirmekte kararlıydım. Annem olması onu yatırıp sikmeyeceğim anlamına gelmez.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • barış 3 sene ago

    Şöyle bi annemiz olmadı sabah akşam sikelim amk bizimki babama bile zor veriyor ben biraz üstüne gitsem ortalığı ayağa kaldırır