Üniversiteden bizi ziyarete gelen ablam beni çok sinir ediyordu. Onunla eskiden her şeyi birlikte yapardık artık bana sadece küfür edip ezikliyor. Bu durum canımı çok sıkmaya başladı onunla eskisi gibi olmak istiyordum fakat üniversitede çok değişmiş. Odası tadilatta olduğu için benim odamda kalacaktı, bana düzgün davransaydı ona yatağımı verip ben yerde yatıcaktım. Bana hem kötü davranıp hemde yerde yatmamaya karar verdim. Gece oldu yatağıma geçtim ablam suratı beş karış bana bakıyordu
yanımda uyumak kesinlikle istemiyordu. Ben yinede onunla sohbet etmeye karar verdim, sürekli telefondan birine mesaj atıyordu kim olduğunu sorunca birden carlamaya başladı. “-Beni senin yanında kurtaracak adam sabaha kadar partiliyeceğiz sen ise ucube gibi uyuyacaksın” dedi, kendimi hiç sinir edemezdim dediklerini takmadım.

Daha sonra telefondan gelen mesaja şok oldu onu kurtaracak adam yarın işe gitmesi gerekiyormuş planları iptal olmuş oldu. Çatlak ablam benimle kalacağı için daha da delirdi yatağın ortasına yastık koymaya başladı. Kafamın altına koyacak yastık kalmayınca sinirlendim zorla almaya çalıştım. Yastığı almaya çalışırken ablama arkadan dayadım sikim kalkmıştı. Şortumdan görünüyordu çatlak ablam bunu farkedince “-Sen bana mı kaldırdın çabuk çıkar şortunu” dedi, zorla şortumu çıkarı. Yarrağımı eline alınca biraz çenesi kapandı, ağzına aldı yalamaya başladı. Olacakları kimseye anlatmayacaksın diyip yarrağıma oturdu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.