Çorap değiştirir gibi kadın değiştiren babam yine bir kadınla evlenmişti. Tatile gidecekleri için evine gidip 1-2 gün göz kulak olmamı istemişti. En kötü ne olabilir ki diyerek çantamı hazırladım ve yola çıktım. Biraz geç kalsam da eve vardığımda içeride birinin olduğunu gördüm. Bu kişi muhtemelen yeni karısının kızıydı. Yani bir nevi üvey ablam sayılırdı. Neyse içeriye girerek ona durumu anlattım.

Onun da annesi bu yüzden eve gelmesini söyleyince birimizin gitmesi gerekiyordu. Kendi mi korktu kaçtı dedirtmemek için kalmayı tercih ettim fakat evde ne telefon çekiyordu nede televizyon vardı. Can sıkıntısından 2 gün burada ne bok yiyeceğimi düşünürken birden ablamın götü gözümün önüne geldi. Salonun ortasında yoga yapıyordu ve inanılmaz seksi görünüyordu.

Evde yapacak hiç bir şey bulamayınca canımın sıkıldığını söyleyerek onunla laflamaya başladım. İçeri de çekmecede iskambil kağıdı olduğunu ve belki bir kaç oyun oynayabileceğimizi söyleyince koşarak odaya gidip aldım. Geri geldiğimde poker oynamayı teklif ettim fakat boş beleş olmazdı. Her el için kaybeden üstünden bir kıyafet çıkarsın diyerek iş attım.

Tabi ki bu teklifime hayır diyemedi ve oynamaya başladık. Bunu öyle bir yendim ki üstünde 1 tane bile kıyafet kalmadı. Hal böyle olunca oynamanın anlamsız olduğunu düşünürken birden arabamın anahtarını alıp geldi. Ben kazanırsam arabanı alırım sen kazanırsan bunlar senin olur diyerek kalçalarını sallamaya başladı.

Götü inanılmaz güzeldi ve ben bunu kesin sikerim diyerek iddiasını kabul ettim. İlk olarak o elini açtı ve iki papazı gösterdi. Oldukça sevinçli bir şekilde arabanın anahtarına uzandı fakat elim de ki iki kağıdı görünce götünü bana vermek zorunda kaldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments