Uzun zamandır yılanı kusturmadığım için sürekli kalkıyordu ve bu duruma bir çare bulmak için odama geçerek asılmaya karar verdim. Yeni ilginç bir konusu olan kardeş seks videosu bulmuştum ve nasıl bir şey olduğunu merak ettiğim için açıp izlemeye başlamıştım. Benim ufaklık çok geçmeden taş gibi oldu ve kısa sürede boşalacak gibi olmuştum.

Tam en keyifli yerinde odanın kapısı açıldı ve yorganı üstüme çekemeden ablamla göz göze geldik. Hayatımın nadir noktalarında bu kadar utanmıştım ve ne diyeceğimi bilemiyordum. Ablam ise çok konuşmadan odadan çıktı ve bende kaldığım işe devam ettim. Attırdıktan sonra ise banyoya girmeye gittim ve içeri girdiğimde bu kez ben ablamı eli bacak arasında yakaladım.

Olaylar oldukça ilginç bir hal almıştı çünkü kız kardeşimle birbirimizi çıplak görmüştük ve bunun olmaması gerekiyordu. Neyse ertesi gün olduğunda kahvaltı yapıyorduk ve ablam birden elimden telefonu alarak kurcalamaya başladı. Ona ne yaptığını sorduğumda “-Ne tarz filmler izlediğine bakıyorum.” diyince hemen elinden telefonu almak istedim fakat çoktan kardeş sikiş filmleri izlediğimi görmüştü.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

10 Comments

 • Selin 8 ay ago

  Üvey kardeşimin siki kadar değil ❤️❤️❤️

 • Sikici 8 ay ago

  Cok guzel yaliyo benim yarağa dayanacak bayan cikmadi daha

 • Kerim 8 ay ago

  beyler bu arada gerçekten zevk alarak sikişiyorlar

 • Anonim 8 ay ago

  harbiden ha kız aşırı gerçek sikiş keyfi yaşıyor azdırdı beni sikimi kötten almak isteyen bir adım öne çıksın ahh sikicem ya dağda bayırda kumda farketmez ananızı bacınızı tutarsam sikicem…

 • Selcuk 8 ay ago

  Sonunda kız erkek kardeşine diyor abinki kadar büyük diyor yani abisinde vermiş kız