Ablasının arkadaşlarına sürekli göz diken genç adam, onlardan bir tanesine karşı platonik bir şekilde aşıktır. O kız eve her geldiğinde önce duş alıyor sonra saçlarını güzelce yaparak yanlarına gidiyor. Kendisini o kadar kaptırmış bir haldedir ki kızı gördüğü gibi hayallere dalarak halüsinasyon görmeye başlar. Bir süre boyunca kızın ona seksi bakışlar sergilediği hayalini görünce kendine gelir ve çok utanır.

Aradan biraz zaman geçince, ablası yanına gelir ve o kızı sana ayarlamamı ister misin diyerek sorar. Heyecandan ne diyeceğini bile bilemeyen genç adam tabi ki kabul eder. Azgın ablanın asıl amacı, o kız ile birliktelik yaşarken olaya kendisini de dahil etmektir. Bu yüzden erkek kardeşine “-Tek bir kuralım var. Onu sikerken bende sizi izleyeceğim.” der.

Bunu duyan eleman ne kadar istemese de o kıza olan aşkından kabul eder. Yaramaz abla ise yaklaşık 1 ay sonra o kızın aklını çelerek erkek kardeşine ayarlar. Tabi ki uyguladığı kuralı yerine getirmek için erkek kardeşi o kız ile işi pişirirken odaya gelir ve önce onları izler ardından yatağa dahil olarak üçlü yaparlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.