Kendime ayıracak vakit bulunca odama girip yatağıma uzandım. Telefondan videolar izleyip çavuğu tokatlamaya başlamıştım. Biraz daha kibarca dile getirecek olursam kendime dokunuyordum. Pat diye içeriye ablam girdi, spordan neden erken döndü bilmiyorum. Her yeri ağrıyormuş ve benden masaj yapmamı istedi. Tabi o odaya girdiğinde üstümü başımı topladım fakat uzundan bir şeyleri görmüş olabilir.

Benim mastürbasyon yaptığımı anladı fakat ısrarla masaj yapmamı istiyordu. Bende doğru zamanın olmadığını söyledim çünkü sikim ereksiyon modundaydı ve azgındım elimden kaza çıkabilirdi. Israrla neden korkuyorsun dedi ve yatağıma uzandı. Sırtını ovalamaya başladım önce tişörtünü çıkardı. Alt bölgelerinde ağrıyı almam için oraya inmemi söyledi. Şortunu sıyırdığında ben bitmiştim, çadırı kurmuştum ve engel olamıyordum.

Benim iğne buna battı heralde birden arkasını dönüp sikini mi kaldırdın dedi. Benle alay edercesine aç bakayım ne varmış deyip şortumu indirdi. Kalkmış çavuşu eline alıp lak diye içine soktu. Beni şu saatten sonra kralı gelse tutamazdı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments