Ablam oldukça güzel bir kızdı ve onu çok beğeniyordum. Bir gün onu çıplak görmek için hiç yapmadığım bir şeyi yaptım ve duştan çıkmasını bekledikten sonra odasının kapısına giderek içeriye baktım. Kendisi daha duştan yeni çıktığı için giyinmemişti ve bütün güzelliği ile karşımdaydı. Hemen elimi penisime götürerek kendimi okşayarak zevke geldim ve yakalanmadan oradan kurtulmayı başardım.

Aradan biraz zaman geçince ablamdan saçlarımı toparlamasını istedim. Kendisi bayan kuaföründe çalıştığı için eli kesmeye oldukça yatkındı ve bana yardımcı oldu. Bu sırada askılısından fışkıran büyük memeleri resmen ağzıma girecekti ve onu izleyerek sikim kalkmaya başlamıştı. Bu durumu fark ettiğinde ise ölene kadar inkar ettim fakat çok sinirlenip orayı terk etti.

Hemen arkasından gidip ondan özür dilesem de beni affetmeye niyeti yok gibiydi çünkü durmadan “-Ben senin ablanım nasıl böyle şerefsizlik yaparsın.” gibi şeyler söyleyip duruyordu. Ben ise ona iltifatlar ederek yola getirmeye çalışıyordum ve bunu başarınca biraz ellememe izin verdi. Bu şekilde başlayan yakınlaşmamız en sonunda yatakta devam etti ve ablamla birliktelik yaşama şansım oldu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments