Evin kızı okuldan geldiğinde kimseciklerin olmadığını fark ediyor. Üvey kardeşine ve annesine sesleniyor, odaları gezerek herkesin dışarıda olduğundan emin olmak istiyor. Çünkü bu fırsatı kendisini rahatlatarak değerlendirecektir. Eteğinin altından külotunu sıyırıp hemen çıkarıyor. Mutfaktaki yemek masasının üzerine çıkıp bacaklarını açıyor, şarjlı vibratörünü mincosuna yapıştırıp rahatlama seansını başlatıyor. Elektrikli oyuncağı titreşim yaparak kızı tahrik ediyor. Böylece eliyle uğraşmadan mastürbasyon yapmanın tadına varıyor.

ablamı amıyla oynarken yakaladım
ablamı mutfakta mastürbasyon yaparken gözetledim

Aradan bir kaç dakika geçtikten sonra erkek kardeşi oradan geçerken onu görüyor. Evde kimsenin olmadığını düşünen kız yanılmıştır. Kız kardeşinin eteğini sıyırıp mastürbasyon yapmasından tahrik oluyor. Sesini çıkarmadan bir süre onu izliyor. Hatunun vajinası diğer kızlara göre çok ıslaktır. Vıcık vıcık sulanmıştır, çocukta buna kapılarak izler. Elindeki su şişesini yere düşürene kadar.

Ablasını mastürbasyon yaparken gözetledi

Ses çıkınca yakalanır ve utancından doğru koşarak odasına kaçar kapıyı kapatır. Kızda peşinden koştura koştura gider ve odaya girmek için izin ister. “Benim hatamdı evde kimse yok sanıyordum. İçeriye girmeme izin ver annem ve babam gelmeden konuşalım.” diyerek yalvarır. Oğlan onu içeriye davet eder, yatağın üzerine oturan iki kardeş yakın bir arkadaş gibi sohbet ederler. “Oğlan daha önce kız arkadaşlarım oldu ama hiç birinin amı bu kadar ıslak değildi çok etkilendim. Sapık gibi seni gözetlememem gerekirdi hata benim.” diyerek özür diler. Tabi ensest ilişki ikisi içinde pek problem olmayacaktır. Amı sulanmış bir kızın umurunda olan tek şey yaraktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments