Sabah kalktığımda karnım zil çalıyordu ve hemen mutfağa giderek kahvaltılık bir şeyler yemek istiyordum. Dolabı kurcaladıktan sonra canım hiç uğraşmak istemediği için mısır gevreği yemeye karar verdim ve bir kaseye süt koyduktan sonra üstüne kahvaltılık mısır gevreğini ekleyerek kaşıklamaya başladım. Bu sırada kutunun üstünde ki bulmacalar dikkatimi çekti ve onları yapmaya başladım.

Tam en zor yerindeyken ablam yanıma geldi ve önümden kutuyu aldı. Ona o kadar sinir olmuştum ki elinden geri almaya çalıştıkça vermiyordu. Bu sefer bende onu ittirmeye çalıştım fakat tutacak hiç bir yer olmadığı için ellerimi memelerine götürerek hem zevke geldim hem de çaktırmadan onu ittiriyormuş gibi yaptım ve kutuyu aldım.

Ertesi sabah olduğunda o benden önce kalkmıştı ve yemek yemeye çoktan başlamıştı. Arkasından geçerken eteğinin altına iç çamaşırı giymediğini görünce donup kaldım ve bir süre amına baktım. Neden böyle yaptığını merak ediyordum fakat cevabı bulmam oldukça kolaydı. Tabi ki onu becermem için böyle kaşarlıklar yapıyordu ve bende ona istediğini vermekte hiç çekinmedim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.