Eşimin akraba çevresi çok geniş olduğu için evde sürekli misafir eksik olmazdı. Gelen giden eksik olmadığı için evi sürekli temiz ve düzenli tutmak biraz yorucu oluyordu. Uzun zamandır bize gelmemiş olan erkek kardeşinin geleceğini duyunca çok sevinmiştim. Çünkü o hem yakışıklı hem de kaslı birisiydi ve açıkçası ondan biraz hoşlanıyordum.

Neyse kocamın erkek kardeşi bize gelip 2-3 gün kalacağı için biraz hazırlık yaptım ve akşam için harika bir sofra hazırlayarak birlikte eğlenceli vakit geçirdik. Ertesi sabah olduğunda uyanıp kocamı işe gönderdikten sonra vurup kafayı yattım. Aradan ne kadar vakit geçti bilmiyorum ama mutfakta çatal kaşık sesi gelince kaynımın uyandığını fark ederek bende yataktan kalkıp onun yanına gittim.

Bir de ne göreyim, elinde ki telefondan +18 video izleyerek mısır gevreği yiyor. Neyse çok fazla bozuntuya vermeden onunla biraz lafladık ve hemen yatak odama gidip seksi kıyafetlerimi giyerek yanına geldim. O sırada yediği şeylerin bulaşıklarını yıkıyordu ve beni görünce nutku tutulmuştu. Onu yoldan çıkarmam oldukça kolay oldu ve mutfakta onunla birliktelik yaşadık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Sjsjssj 2 sene ago

    Admin uykusunda ablasını veya annesini siken gelebilirmi