Bir gün evdeki huzur dolu sessizlik, abimle olan tartışmalarımızla bozulur oldu. Eskiden beri aramızdaki anlaşmazlıklar küçük detaylar üzerineydi, ancak artık bir noktaya gelmiştik ki,daha büyük bir çatışma kaçınılmaz olmuştu. Kendi yiyeceklerimi ve eşyalarımı sürekli kullanması beni çılgına çeviriyordu. Her seferinde bir şeylerin eksik ya da bozuk olduğunu fark ediyordum.

Bu gün ağabeyim salonda televizyon izliyordu. Bende yanına geldim ve programım başlayacak açar mısın dedim. Gene her zaman ki gibi bana ters yaptı ve kabalık tasladı. Şaşkınlıkla ona baktım ve sesli bir şekilde itiraz ettim. Ama nafile, kararlı bir şekilde kendi istediği kanalı açtı. İyi niyetle ve sakin bir şekilde onunla konuşmayı denedim, ama her seferinde anlaşmazlık daha da büyüyordu. En sonunda bana hiç yapmayacağım bir şeyi yaptırdı. Erkekleri nasıl yola getireceğimi çok iyi biliyorum.

Bu kişi abim olduğu için biraz tereddüt ettim fakat televizyon kavgasından sonra harekete geçtim. Ayağa kalktım ve önünde donumu indirdim. Çırıl çıplak kaldım ve beni bu halde görünce şok geçirdi. Hiç sen ne yapıyorsun demeden öküz gibi amıma bakmaya başladı. Kafasından tutup bacak arama bastırdım ve sadece amımı ye diye bağırdım. Onu 250 gram vajinamla yola getireceğim ve dediklerimi yaptıracağım izleyin!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.