Sabahleyin kardeşi ile mutfakta bir süre sohbet eden ağabey anneleri evde yokken yapılması gerekenler listesini sırayla sayarak kıza teslim ediyor ve evden gidiyor. Kız da ben köle değilim diye düşünerek kağıdı buruşturup atıyor ve odasına giderek yatakta yastıkları sağa sola fırlatıyor, zıplayıp hopluyor. Evde kimsecikler yokken soyunarak dans ediyor ve kendi kendine eğlence yaratıyor.

Dövmeli güzellik mayosunu giydikten sonra arka bahçedeki havuza giderek biraz serinlemek istiyor. Havuzda bir kaç tur yüzdükten hemen sonra içeriye giderek dolapları karıştırıyor ve titreşimli seks oyuncağı buluyor. Tam o an abisi gelerek içeride bu kızın hiçbir şey yapmadığını fark ederek bağırıp çağırıyor. Abisine yakalanmamak istediği için titreşimli vibratörü amına sokarak saklıyor.

Kumandası ne yazık ki elinde kalıyor ve çocuk eve girdiği gibi şıllık kardeşini azarlıyor. Kızı cezalandırmak için ellerini bağladığı an yere düşen kumandayı görerek eline alıyor ve ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Beyinsiz erkek bunu bir uzaktan kumandalı ses sistemi sandığı için bütün tuşlarına basıyor fakat cihaz kızın amında olduğu için inlemeye başlıyor. Olayı ayıkınca yüzü gülüyor ve seviyesini arttırarak hatunu zor durumda bırakıyor.

Zavallı kızcağız annemlere söyleme diye yalvarırken işleri daha da ileriye götürerek hatunu titretiyor. Dur diye yalvaran orospu “ne istersen yaparım!” dese de piç kurusu bu kızı becermekte kararlı. Kız kardeşi olmasını umursamadan önce ağzına ardından amına sokuşturuyor. Söz dinlemediği için verilen cezada hiç bu kadar mutlu olacağını tahmin etmedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments