Evli abim gündüz beni arayıp “-Akşama oyun gecesi yapalım bize gel, yengen evde sen bize geç” dedi. Kendisi çalıştığı için bende onların evine gittim, yengemle birlikte oturmaya başladım. Ağabeyim işten çıkıp geldiğinde akşam takılacaktık. Hava kararmasına rağmen bizimki gelmeyince arayıp nerede kaldığını sordum.

İşyerinde biraz sıkıntılar olduğunu bir kaç saat gecikeceğini söyledi. Bu sırada yengemde yemek için abini bekleyelim, o gelesiye kadar ben azıcık kestireceğim dedi. Aradan yarım saat kadar geçti ve tek başıma oturmaktan sıkıldım. Aklıma sapıkça fikirler gelmeye başladı. Sessizce parmak uçlarımda yürüyüp yengemin yattığı odaya gittim.

Balık etli olduğu için koca götü vardı, birde etekle uyumuş ki manzarayı görmeyin. Onu öyle uyurken görünce kendime hakim olamadım. Çaktırmadan ellemeye başladım, o kadar yumuşaktı ki avuçladıkça sikim taş gibi oldu. Niyeti bozup eteğini sıyırdım ve iç çamaşırını yana çektim. Kafamı daldırıp amını götünü dillemeye başladım. Gözüm karardı ve sikmeden bırakmaya niyetim yoktu, bütün ailevi değerlerimi yıkmaya hazırdım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.