Evde bakılan hastaları kontrol etmekle görevli olan esmer hemşire, sürekli gittiği sapık hastasının evine zamanı gelince tekrar gider. Elemanla kapıda selamlaşırken sikini çoktan kaldırdığını görür ve onu uyararak o şeyi saklamasını söyler. Bu durumun farkında olmayan eleman, özür dileyerek dalgayı yerine yerleştirir ve hemşireyle birlikte içeri geçer.

Kadın rutin kontrolleri yaparken bizim abaza herif kadına bakarak sikini okşamaya başlar ve onu sikmeyi hayal eder. Ne kadar uygun olmasa da hastalarının mutlu olmasını isteyen genç hemşire, adamın kendisine karşı olan ilgisini boş bırakmaz ve hızlı bir oral seksin ardından onunla cinsel ilişkiye girerek rahatlatır. İşi bittiğinde bir sonraki ay görüşmek üzere evden ayrılan hasta bakıcısı yediği şeyden mutlu mesut bir şekilde evden ayrılır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • Aynı kadın stardan atamısın admin.

  • Mikyx 1 ay ago

    Admin senden ricam yeni bir kaç kategori olusturman özellikle para karşılığı gibi bir kategori sen daha iyi bilirsin bekliyoruz.

  • sonsess/ks 1 ay ago

    bakın bu gördüğünüz adam paradan çok tutku ve sanat için sanat yapan bir kişi tamamen sex üzerine yoğunlaşmış abaza bir tip resmen sikip atıyor önüne geleni Hemşirede hiç fena değil be off banda lazım bu arda 4 saat mastürbasyon yapmayın sonra boşalamasınız bakın bana ben yaptım tam boşalcam depoda döl kalmamış çoktan harcamışım