Evde boş boş dolaşırken birden azgınlığıma yenik düştüm ve 31 çekmek için odama gittim. Perdeyi ve kapıyı kapattıktan sonra yatağa uzandım ve bir twerk videosu açarak asılmaya başladım. Kadın götü sallarken bende dalgayı sıvazlayarak kaldırdım ve çekmeye devam ettim. Bu sırada hatun yüzünü dönünce annem olduğunu anladım ve ne yapacağımı şaşırdım.

Sikim kalkık olduğu için bari boşalayım diyerek 31 çekmeye devam ettim fakat bu sırada annem odaya girdi. Ona uygunsuz pozisyonda yakalanınca gerçekleri anlatmam gerektiğini düşündüm. Senin cinsel videonu internette gördüm diyerek konuya girdim ve bana bir açıklama yapmasını bekledim.

Annem ise bunun normal bir şey olduğunu ve kalçalarını sallayan kadınlardan mı hoşlanıyorsun dedi. Ona sevdiğimi söyleyince belki sana biraz yapabilirim diyerek önüme geçti ve eteğini sıyırarak harika bir şov yaptı. Videodakilerden ziyade gerçekte çok daha güzel olduğunu fark ettim ve kucağıma otururken onu belinden kavrayarak kafamı bacaklarının arasına soktum. O an annemde azdığı için ilişkiye girmemiz kaçınılmaz bir hal almıştı ve nitekim de öyle oldu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment