Evde yalnız olduğunu zanneden abi en sevdiği cinsel içerikli dergileri alıp salondaki koltuğa kurulur. Keyifle bütün sayfalara göz atıp zevkine göre beğendiği modelde durur. Altındaki şortu sıyırıp otuz bir çekmeye başlar. Tamda bu vakit kız kardeşi eve gelir, oda evde kimse yok zannetmektedir. Üzerini değiştikten sonra kıyafet giymez. Kırmızı iç çamaşırlarıyla ortalıkta gezinmektedir.

Televizyon izlemek için salona doğru gelirken sesler duyar. Kafasını uzatıp baktığında mastürbasyon yapmakta olan abisini görür. Çıt çıkarmadan duvara yaslanıp bir süre onu dikizler. Bu işte bir terslik vardır, aile bireyi olmasına rağmen üvey kardeşi onu azdırmaktadır. İradesine daha fazla sahip çıkamayıp elini külotundan içeri sokar. Aşağı bölgeleri karıştırırken diğer yandan sütyeni sıyırıp büyük sarkık göğüsleri serbest bırakır.

Birbirinden haberi olmayan step sisterlar karşılıklı mastürbasyon yaparken orgazma ulaşamazlar. Çünkü abi kafasını çevirdiği sırada kapının orada duvara yaslanıp kendisini izleyen kız kardeşini görür. Hemen dergiyi kapatıp yana doğru döner ve üstünü başını kapatmaya çalışır. Birbirlerine ne yaptıklarını sorarlar fakat hatun daha cesurdur. İnkar etmeden direk koltuğa gelip donun içerisinde yatan cevheri görmek ister. Sarkan memelerini kapatmaya tenezzül etmez.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments