43 yaşındaki kadın işi gereği başka şehre taşınmak zorunda kalınca en iyi arkadaşından uzak kalır. Uzun bir aradan sonra senelik izninde eski dostunu ziyaret etmeye gelir. Yeni yaşadığı yerde yakışıklı erkek bulamayan olgun bayan çok azmıştır. Dostuna akşam dışarıya çıkıp eğlencenin dibine vurmayı teklif ediyor. Diğer genç sarışının kocası şehir dışında olduğu için iki bayanın gecelere akmasında hiçbir sakınca yoktur.

Bizim yaşlı karı üzerini değiştirirken içeriye ergen zenci çocuk girip gözetlemeye başlıyor. Bununla da yetinmeyip dayamaya kalkıyor, neler olduğunu anlamayan olgun bayan çığlık atıyor. Hemen ev sahibi koşup geliyor ve bu oğlanın zararsız komşu çocuğu olduğunu söylüyor. Kulağından çekip zenciyi uzaklaştırıyor ve evine gitmesini söylüyor.

Bizim yaşlı bayan mutfakta bulaşık yıkarken komşunun oğlu tekrardan gelir ve dayamaya kalkar. Uzun zamandır yaraksız kalan bayan zaten sikilmeye hasrettir. Ufaklığın +18 olduğunu öğrenince gel bakalım delikanlı diyerek onu tuttuğu gibi odaya götürür. Bütün ihtiyaçlarını bu delikanlıdan karşıladığına göre gece dışarıya çıkmaya gerek yoktur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments