18 yaşına henüz yeni giren ergen kızın ağzı çok bozuktur. Annesi yeni evlendiği kocasından onunla konuşmasını rica eder. Üvey kızının odasına giren zenci baba bakalım durumu düzeltebilecek midir? Yada neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Herif yeni karısıyla mutfakta çocukları üzerine sohbet ederken 18lik piliç eve gelir. Kısacık şortu götüne kadar çekmiş sokaklarda öyle geziyor. Açık saçık tam bir orospu gibi giyinmeyi seviyor. Birde üstüne anneye ve babaya saygısızca küfürlü konuşmalar ediyor. Bunun üzerine sinirlenip ağlayan anası ise ne yapacağını bilemez.

saygısız üvey kızını sikerek hizaya getiren zenci baba
Ağzı bozuk kızını sikerek güzel bir ders veriyor

Kızını duştan sonra mastürbasyon yaparken yakaladı şok oldu

Durumu düzeltmek için siyahi adam onunla konuşacaktır. Odasına gelen ergen eşyalarını atıp dildosunu çıkarır, önce bir duş alayım sonra temiz temiz mastürbasyon yaparım der. Banyoya girdiği sırada odasına cici babası gelir. Sarışın şıllık duştayken yatağın üzerinde dildoyu görür. Bu sırada suyun sesi kesilince yakalanmamak adına hemen soyunma odasına saklanır.

Beyaz havluyu saçına sarıp çıkan piliç yatağına geçip bacaklarını açar ve alt taraflarını kurcalamaya başlar. Kapı arasından bir süre onu izleyen baba ne yapacağını bilemez. Yanlışlıkla çıkardığı ufak ses sonucu yakalanır.

Saygısız üvey kızına zenci yarağını sokarak ders vermek istedi

Ergen kız babasına şu sözleri söyler;
-Demek ergen amcığı izlemeyi seviyorsun, uzun süredir içime büyük yarak almadım. Sen zenci olduğuna göre seninki baya iyidir. Bir kere sakso çekeyim beğenmezsen bırakırım, eminim annem seni tatmin edemiyordur.

Bu cümlelerin arkasından dizlerinin üzerine çökerek ağzına almaya başlar. Bir kaç dakika içinde üvey kızından büyük zevk alan adam niyeti bozar. Onu kucakladığı gibi yatağa atıp sokmaya başlayacaktır. Birlikte harika dakikalara imza atarlar. Sonunda sesleri duyan anne odaya gelip ikisini basacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments